Usługi

Home / Usługi

Nasza oferta: usługi

Zakres działalności naszej firmy Bluescreen s.c. obejmuje między innymi fachowy serwis komputerowy, pełną obsługę informatyczną firm, pomoc podczas awarii sprzętowych a także oryginalne tworzenie od podstaw stron internetowych, doradztwo informatyczne. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze działania były efektywne a Klienci w pełni usatysfakcjonowani.

Świadczymy wysokiej jakości usługi informatyczne i jesteśmy ukierunkowani na nieustanne rozszerzanie własnej działalności. Pracowników jak również właścicieli firmy cechuje uczciwość, precyzyjność a zarazem pracowitość, co w następstwie stanowi sukces w licznych działaniach. Z usług naszej firmy korzysta już szereg w pełni usatysfakcjonowanych klientów. Współpracujemy m.in z prywatnymi firmami, agencjami ubezpieczeniowymi, biurami rachunkowymi, sklepami oraz osobami prywatnymi.

Nasza oferta

Serwis


Naprawiamy laptopy oraz komputery PC różnych producentów, wymieniamy układy grafiki, gniazda USB oraz porty na płycie głównej, klawiatury czy matryce, chipsety BGA. Posiadamy wieloletnie doświadczenie z zakresu naprawy sprzętu RTV, jesteśmy w stanie zagwarantować usługi na najwyższym poziomie.

czytaj więcej

Sieci


Wykonujemy okablowanie strukturalne, inaczej mówiąc sieć strukturalna. Podczas prac projektowych, już na etapie planowania biur, sklepów, szkół, pomieszczeń socjalnych, magazynów, garaży itp. uwzględnia się sieci nisko prądowe w tym okablowanie strukturalne. W istniejących obiektach jest również możliwość adaptacji i wdrożenia takiego medium, lecz jest to już wtedy bardziej kosztowne.

czytaj więcej

Obsługa firm


Oferujemy kompleksową współpracę w zakresie obsługi informatycznej przedsiębiorstw i urzędów administracji publicznej, a także osób prywatnych. Zapewniamy nowoczesny i profesjonalny zakres usług zoptymalizowany dla potrzeb biznesu. Weryfikacja poprawności działania systemów IT, natychmiastowa reakcja w przypadku jakiejkolwiek awarii.

czytaj więcej

Monitoring


Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie zabezpieczeń i kontroli. Bezpieczeństwo posiada największą wartość w życiu człowieka. Monitoring przez internet, monitoring biura, domu, firmy, hali, osiedla. Nie chcemy tylko rozmawiać o wartościach. Chcemy je zapewnić, aby w życiu liczyło się to, co dla Państwa najważniejsze!

czytaj więcej