Usługi - Obsługa informatyczna

Home / Usługi / Obsługa informatyczna

Obsługa informatyczna firm i przedsiębiorstw - outsourcing

Outsourcing IT

Oferujemy kompleksową współpracę w zakresie obsługi informatycznej przedsiębiorstw i urzędów administracji publicznej, a także osób prywatnych. Zapewniamy nowoczesny i profesjonalny zakres usług zoptymalizowany dla potrzeb biznesu. Weryfikacja poprawności działania systemów IT, natychmiastowa reakcja w przypadku jakiejkolwiek awarii, doradztwo w zakresie rozwoju systemów informatycznych to gwaracja bezpieczeństwa i optymalizacji funkcjonowania przedsiębiorstwa infrastruktury IT.

Formy współpracy

  • Stałą umowa serwisowa - skierowana do firm i instytucji, w których regularny nadzór nad sprzętem komputerowym oraz oprogramowaniem jest niezbędny do prawidłowego funkcjonowania. Jest do rozwiązanie gwarantujące kompleksową obsługę informatyczną w ramach stałej opłaty abonamentowej (ryczałtu).
  • Doraźną opiekę - skierowana do firm i instytucji (oraz osób prywatnych) o stosunkowo małej infrastrukturze informatycznej. Ten rodzaj współpracy to jednorazowe usługi informatyczne każdorazowo wyceniane i rozliczane z Klientem.